Co je v daních nového

Periodický bulletin pro uživatele programu ZÁKON

Číslo 3/2010

Vydáno 1. března 2010

 

 

Co je v daních nového? Nic zvláštního!
Únor 2010 byl jedním z mála výjimečných měsíců legislativního klidu, pravda jen v účetní a daňové oblasti. V účetní a daňové legislativě se neobjevila žádná novinka ani změna, která by běžnému českému účetnímu stála za zvýšenou pozornost. Podobně příjemné období účetního klidu jsme v legislativě naposledy zažili před bezmála dvěma lety, v dubnu 2008. Važme si této vzácné chvíle, tím spíš že přišla v náročném období před daňovým přiznáním.

 

Co je nového v programu ZÁKON?  Přešli jsme na DVD!
Doposud jste dostávali aktualizovaé znění předpisů vždy na dvou CD. S rostoucím rozsahem našeho psaného práva se nezadržitelně blížila chvíle, kdy dvě CD už pro ZÁKON nebudou stačit. Proto jsme před rokem vypracovali plán přechodu na DVD, jehož kapacita je ve sovnání s CD více než šestinásobná a poskytuje tak jistotu, že i v budoucnu se všechny předpisy vejdou na jediné medium, na jedno DVD.

 

Většina PC v českých zemích je už dlouho vybavena DVD mechanikou. Pokud ji Váš počítač nemá a nemáte ani možnost stáhnout aktualizaci na jiném PC a přenést ji k sobě na flashce, dejte nám vědět a my Vám budeme aktualizace ZÁKONa posílat i nadále na dvou CD. Pro zajímavost, zatím se o to přihlásilo cca 3% našich klientů.